





610 ₴
Розмір: висота 13 см, довжина 7 см, ширина 9 см, діаметр свічки 2 см.
Матеріал: латунь.
Країна походження: Індія

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Матеріал виготовлення | Метал, Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Тип рекомендованої свічки | довга свічка циліндричної форми |
| Діаметр рекомендованої свічки | 20 мм |
| Глибина підсвічника | 70 мм |
| Висота підсвічника | 130 мм |