

1 140 ₴
Даруючи тепло та ніжність у будь-яке приміщення, цей прекрасний кінь стане чудовим доповненням до вашого інтер'єру. Вишуканий дизайн у поєднанні з високою якістю матеріалу робить їх ідеальним вибором для прикрашання вашого будинку або подарунка близьким.
Характеристики:
Чому варто вибрати саме цей кінь?
Додайте трохи чарівництва у свій дім із цією чудовою статуетка коня з Індії. Нехай кожен погляд на них наповнює ваше серце радістю й умиротворенням. Придбайте конящ сьогодні та створіть затишний притулок, наповнений любов'ю й гармонією!
Чому варто вибрати "Тортилу":
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Силумін |
| Країна виробник | Індія |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сріблястий |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 210 мм |