

3 550 ₴
Лакшмі приносить процвітання, удачу та добробут.
Розмір: висота 22 см, ширина 14 см, глибина 6 см.
Матеріал: мармур (стеатит).
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Індія |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Матеріал | Натуральний мармур |
| Колір | Білий |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 60 мм |