

43 300 ₴
Прикрасьте свій будинок або робоче місце монументальною статуеткою Ганеші -нного бога, що усуває перешкоди та захищає торгівлю й наука!
Ця велична статуетка з бронзи стане не просто красивим декором, але й справжнім символом удачі, добробуту таального зростання.
Ганеша — один із найшанованіших богів в індусів. Він відомий своїм добродушним образом, слоновою головою і чотирма руками.
Ганеша — це бог:
Ця статуетка Ганьоші стане прекрасним подарунком для:
Статуетка виготовлена з високоякісної бронзи, яка згодом ставатиме тільки красивішою.
Витончений дизайн статуетки роблять її придатною для будь-якого інтер'єру.
Ганеш стане справжнім талісманом, що дарує вам і вашим близьким мудрість, удачу та добробут.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Індія |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Матеріал | Бронза |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 190 мм |