



2 910 ₴
Підсвічник "Квітка" із бронзи.
Розмір: висота 20 см, ширина 8 см, глибина 18 см.
Матеріал: бронза.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Тип підсвічника | настінний |
| Матеріал виготовлення | Бронза |
| Колір | Золотистий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Ширина підсвічника | 80 мм |
| Глибина підсвічника | 180 мм |
| Висота підсвічника | 200 мм |