


1 110 ₴
Лакшмі, окрім усього іншого, насамперед індуїстська богиня багатства, а її сова - застереження від недовіри та ізоляціонізму, навіть егоїзму.
У світі духів сови по-різному символізували страх, знання, мудрість, оголошення про смерть або різні релігійні вірування, розказані у вигляді міфів.
У багатьох культурах символічне значення сови пов'язане з: інтелектом, блиском, перспективою, інтуїцією, швидкістю розуму, незалежністю, мудрістю, захистом, таємницею та силою.
Таким чином, сова одночасно служила індикатором убогих звичок тубільців та їх культурних та релігійних вірувань. Сова є багатоцільовим символом, що допускає як доброзичливе, так і зловмисне тлумачення.
Сова Лакшмі символізує терпіння, розум та мудрість. Вона має здатність передбачати події. Улука стає ваханою Лакшмі, коли вона благословляє багатством і процвітанням.
Сова просить шанувальників Лакшмі не потрапляти у пастку багатства та її пишноти. Потім вона стає символом всесвітньої мудрості, що попереджає про зарозумілість і недисциплінованість. Коли багатство Лакшмі використовується людьми для адхармічної діяльності, кажуть, що людина засліплена. Тоді Улука - це лише птах поганого ознаки, що прилітає до порога вашого будинку, що втілює темряву, ганьбу, недоброзичливість і нещастя. Потім це вахана Алакшмі, що втілює невігластво, зарозумілість і прихід нещастя.
Ось чому наші предки завжди говорили: "Використовуйте свої гроші з розумом".
Характеристики:
Подаруйте собі та своїм близьким частинку процвітання, удачі, благополуччя, духовного зростання та позитивної енергії!
Замовте статуетку Лакшмі вже сьогодні!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Силумін |
| Країна виробник | Індія |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Матеріал | Бронза |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 30 мм |