


690 ₴
Розмір: висота 9 см, довжина 14 см, діаметр свічки 2 см.
Матеріал: латунь.
Країна походження: Індія.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Матеріал виготовлення | Метал, Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Тип рекомендованої свічки | довга свічка циліндричної форми |
| Діаметр рекомендованої свічки | 20 мм |
| Глибина підсвічника | 140 мм |
| Висота підсвічника | 90 мм |