

15 100 ₴
Лакшмі приносить процвітання, удачу та добробут.
Розмір: висота 30 см, ширина 17 см, глибина 16 см.
Матеріал: бронза.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Індія |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Матеріал | Бронза |
| Колір | Золотистий |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 160 мм |