
430 ₴
Розмір: висота 10 см, ширина 8 см.
Матеріал: бронза.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Ширина картини | 8 см |
| Висота картини | 10 см |
| Стан | Новий |
| Вид картини | Панно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина виробу | 16 см |
| Виконання | Ручна робота |
| Висота виробу | 22 см |