

450 ₴
Розмір: висота 100 см, ширина 75 см.
Матеріал: тканина, ручна робота.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вид тканини | Бавовна |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Оформлення | Без рами |
| Ширина картини | 75 см |
| Висота картини | 100 см |
| Стан | Новий |
| Ширина виробу | 40 см |
| Висота виробу | 50 см |
| Основний матеріал виготовлення | тканина |