

1 270 ₴
Розмір: висота 15 см, ширина 12 см, глибина 7 см.
Кількість свічок: 3.
Матеріал: латунь. На свічку діаметром 2 см.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Діаметр рекомендованої свічки | 20 мм |
| Ширина підсвічника | 120 мм |
| Глибина підсвічника | 70 мм |
| Висота підсвічника | 150 мм |
| Кількість місць для свічок | 3 |
| Стан | Новий |