



15 180 ₴
Розмір: висота 42 см, ширина 30 см.
Діаметр свічки: 2,2 см.
Кількість свічок: 3
Матеріал: бронза, ручна робота.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Матеріал виготовлення | Бронза |
| Діаметр рекомендованої свічки | 2 мм |
| Ширина підсвічника | 300 мм |
| Висота підсвічника | 420 мм |
| Кількість місць для свічок | 3 |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |