

1 800 ₴
Лакшмі приносить процвітання, удачу та добробут.
Розмір: висота 17 см, ширина 10 см, глибина 5 см.
Матеріал: Мрамор (стеатит).
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Індія |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Матеріал | Натуральний мармур |
| Колір | Білий |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 50 мм |