



1 480 ₴
Розмір самців: висота 29 см, ширина 5 см, довжина 14 см.
Розмір самичка: висота 25 см, ширина 5 см, довжина 11 см.
Матеріал: силумін, ручне гравіювання.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Країна виробник | Індія |
| Тематика виробу | Тварини |
| Стан | Новий |
| Виробник | Силумін |
| Матеріал | Силумін |
| Колір | Коричневий |