





3 370 ₴
Розмір самців: висота 49 см, ширина 7 см, довжина 15 см.
Розмір самичка: висота 41 см, ширина 6 см, довжина 15 см.
Матеріал: силумін.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 490 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Країна виробник | Індія |
| Матеріал | Силумін |
| Тематика виробу | Птахи |
| Стан | Новий |
| Виробник | Силумін |