


1 900 ₴
Гарний декоративний свічник із металу.
Розмір: висота 31 см, ширина 31 см, діаметр свічки 2 см.
Кількість свічок: 5.
Матеріал: латунь.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Матеріал виготовлення | Латунь |
| Діаметр рекомендованої свічки | 20 мм |
| Ширина підсвічника | 310 мм |
| Висота підсвічника | 310 мм |
| Кількість місць для свічок | 5 |
| Колір | Чорний |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Стан | Новий |