


450 ₴
Будда на Лотосі в жесті Дхармачара мудрі.
Дхармачара розумна — мудра передавання навчання. По-іншому — мудра Колеса навчання. Вона пов'язана з часом після Пробудження Будди, коли вінгал у парку вперше. Мудра символічно починає обертати колесо дхарми.
Вказівний і великий пальці обох рук у цій мудрі повторюють форму колеса. Права лежить зверху, водночас руки розміщені на рівні серця. Це вказує на те, що Будда діяла від серця.
Купити панно Будда в Дхармачакра мудрі розмальовані натуральними фарбами на бавовні з Індії.
Розмір: довжина 116 см, ширина 80 см.
Матеріал: бавовна.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Жанр | Містицизм |
| Оформлення | Без рами |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Ширина картини | 116 см |
| Висота картини | 80 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Ширина виробу | 80 см |
| Виконання | Ручна робота |
| Висота виробу | 116 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тканини | Бавовна |