

310 ₴
Розмір: ширина 10 см, довжина 17 см. Довжина шнурка — 58 см.
Матеріал: оксамит, вишивка, бавовна.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Індія |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Оксамит |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Тип сумки | Кисет |