




1 220 ₴
Черепаха символізує силу, терпіння, витривалість, сталість, повільність, плодородство, довголіття. Черепаха також символ мудрості, тому що сама для себе є захистом (захищаючий панцир — частина її самої) — з енциклопедії.
Статуетка Черепаха з числовою бурштиною виготовлена вручну з бронзи.
Розмір: довжина 9 см, ширина 5,5 см, висота 3,5 см.
Матеріал: бронза.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Країна виробник | Індія |
| Матеріал | Бронза |
| Колір | Золотистий |
| Тематика виробу | Тварини |
| Стан | Новий |