

6 200 ₴
Лакшмі приносить процвітання, удачу та добробут.
Розмір: висота 19,5 см, ширина 12,5 см, глибина 9,5 см.
Матеріал: бронза.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Країна виробник | Індія |
| Матеріал | Бронза |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Колір | Золотистий |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Стан | Новий |