

1 700 ₴
Розмір: загальна довжина 14 см. Корпус лев розміром: 8,5х8,5х5 см.
Кількість ключів: 2 шт.
Форма корпусу: дугоподібна закрита.
Матеріал: бронза.
Країна походження: Індія.
| Загальні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Матеріал замку | Бронза |
| Колір замку | Золото |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері, Скляні двері, Ворота, Захисна конструкція, Для металлопластиковых дверей |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 2 |