

1 700 ₴
Розмір: загальна довжина 17 см. Фігура риби розміром 10,5х4 см.
Кількість ключів: 2 шт.
Форма корпусу: дугоподібна закрита.
Матеріал: бронза.
Країна походження: Індія.
| Загальні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Матеріал замку | Бронза |
| Колір замку | Золото |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері, Скляні двері, Захисна конструкція, Для металлопластиковых дверей |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Навісний |