


4 500 ₴
Розмір: висота 14 див, ширина 9 див, глибина 6,5 див.
Матеріал: бронза.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Країна виробник | Індія |
| Матеріал | Бронза |
| Колір | Коричневий |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Стан | Новий |