

790 ₴
Розмір: висота 16 см, ширина 7 см, глибина 8 см.
Матеріал: силумін.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Матеріал | Силумін |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Силумін |