






350 ₴
Браслет із рогу. Ціна вказана на 1 браслет.
Розмір: діаметр 68 см, висота 25 см.
Матеріал: ріг.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Жорсткий, Замкнуте |
| Стиль виконання | Східний |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Коричневий |