




620 ₴
Черепаха символізує довголіття, баланс, удачу, підтримку.
Розмір: висота 4 см, довжина 7 см, ширина 9,5 см.
Матеріал: силумін.
Країна походження: Індія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Силумін |
| Країна виробник | Індія |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Силумін |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |