

3 900 ₴
Розмір: висота 20 см, ширина 16,5 см, глибина 5 см.
Матеріал: бронза.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Матеріал | Бронза |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |