




1 580 ₴
Жаба приваблює грошову удачу.
Розмір: висота 4 см, ширина 13,5 см, довжина 9 см.
Матеріал: бронза.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Індія |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Матеріал | Бронза |
| Колір | Зелений |
| Тематика виробу | Тварини |