

560 ₴
Розмір: висота 5 см, довжина 13 см, ширина 8 см.
Матеріал: латунь, перламутр.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Тип | Скриньки |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Білий |
| Тематика малюнка/форми | Тварини |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Стан | Новий |