

700 ₴
Розмір: висота 6 см, довжина 16 см, ширина 10 см.
Матеріал: латунь, перламутр.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Тип | Скриньки |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Білий |
| Тематика малюнка/форми | Тварини |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Стан | Новий |