
670 ₴
Розмір: висота 15 см, ширина 6,5 см, діаметр 5,5 см.
Матеріал: латунь, перламутр.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Матеріал виготовлення | Латунь |
| Діаметр рекомендованої свічки | 20 мм |
| Ширина підсвічника | 65 мм |
| Глибина підсвічника | 55 мм |
| Висота підсвічника | 150 мм |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |