


13 400 ₴
Кутова етажерка з червоного дерева на 4 полиці.
Розмір: висота 118 см, ширина 59 см, глибина 43 см.
Матеріал: червоне дерево, інкрустація латунню, різьба.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | Етажерка |
| Тип етажерки | кутова |
| Кількість ярусів етажерки | 4 |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Ширина етажерки | 450 мм |
| Глибина етажерки | 290 мм |
| Висота етажерки | 1180 мм |