



12 800 ₴
Розмір: висота 77 см, ширина 87 см.
Матеріал: латунь.
Країна походження: Індія.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Ширина картини | 87 см |
| Висота картини | 77 см |
| Вид картини | Панно |
| Основний матеріал виготовлення | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина виробу | 46 см |
| Виконання | Ручна робота |
| Висота виробу | 45 см |