



510 ₴
Даруючи тепло і ніжність у будь-яке приміщення, цей прекрасний кінь стане чудовим доповненням до вашого інтер'єру. Вишуканий дизайн у поєднанні з високою якістю матеріалу робить їх ідеальним вибором для прикраси вашого будинку або подарунка близьким.
Характеристики:

Чому варто обрати саме цього коня?
Додайте трохи чаклунства у свій дім з цієї чудової статуетка коня з Індії. Нехай кожен погляд на них наповнює ваше серце радістю й умиротворенням. Придбайте коня сьогодні та створіть затишний притулок, сповнений любові та гармонії!
Чому варто обрати "Тортілу":
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сріблястий |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Виробник | Силумін |