


6 720 ₴
Ганеш — індійське божество з головою слона. Бог мудрості, що усуває перешкоди в будь-якому благому починанні. Володарю суджень, який може вказати найкращий, найдосконаліший спосіб виконання задуманого, тому до нього надходять перед будь-якими важливими починаннями.
Ганеш дарує здоров'я, мудрість, багатство та довголіття. Також він є покровителем дітей. Його самого називають Shus-реданком — сином Шиви. Особливо Ганеш допомагає тим, хто пов'язаний із бізнесом, навчанням і творчістю.
Згідно з індійськими оглядами, він обожнює солодку, пишність, волосінь, і догодити йому можна хватувати, пропонувати солодкі страви, молоко тощо. Також він попереджає дрібними парфумами на кшталт "домових, баранів" та ін., і захищає від їх настирливості.
Розмір: висота 14,5 см, ширина 20 см, глибина 13 см.
Матеріал: бронза.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Країна виробник | Індія |
| Матеріал | Бронза |
| Колір | Золотистий |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Стан | Новий |