

1 180 ₴
Розміри: висота 10,5 см, ширина 6 см, глибина 4,5 см.
Матеріал: бронза.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Країна виробник | Індія |
| Матеріал | Бронза |
| Колір | Коричневий |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Стан | Новий |