

2 970 ₴
Розмір: висота 36 см (з ручками — 64 см), ширина — 27 см.
Матеріал: кожа.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Країна виробник | Індія |
| Довжина | 640 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Етнічний |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Червоний |