

790 ₴
Розмір: висота 14 см, ширина 8 см, глибина 6,5 см.
Матеріал: силумін.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Матеріал | Силумін |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Силумін |