


8 500 ₴
Розмір: висота 13,5 см, довжина 18 см, ширина 8 см.
Матеріал: бронза.
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Матеріал | Бронза |
| Висота | 135 мм |
| Колір | Золотистий |
| Тематика виробу | Тварини |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 180 см |
| Глибина | 80 см |