


3 680 ₴
Розмір: висота 12 см, ширина 8 см, довжина 17 см.
Матеріал: силумін (метал).
Країна походження: Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Силумін |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |